O KANCELARII

Kancelaria jest niezależną butikową firmą, oferującą wyłącznie usługi prawne

Nowe problemy i wyzwania z którymi spotykają się przedsiębiorcy wymagają innowacyjnego podejścia i wnikliwego rozważenia. Dzięki specjalizacji posiadamy wiedzę o aktualnych i przyszłych problemach i wyzwaniach stojących przed daną branżą. Jednocześnie na każde zagadnienie należy spojrzeć kompleksowo, z uwzględnieniem ryzyk wynikających z różnych, niekiedy skomplikowanych regulacji, w tym prawa europejskiego i prawa międzynarodowego. Zarówno przedsiębiorcy, jak i inne podmioty potrzebują obecnie doradców, którzy rozumieją, jak funkcjonuje dany sektor gospodarki, jakie zmiany go czekają i z jakimi wyzwaniami będzie trzeba zmierzyć się w najbliższych latach.

Kancelarię wyróżnia nieustanne szukanie nowych, praktycznych rozwiązań, a nie podążanie utartymi ścieżkami i schematami.

W przypadku skomplikowanych regulacji, takich jak przepisy dotyczące energetyki czy ochrony środowiska, kluczową jest umiejętność zastosowania posiadanej wiedzy w praktyce i podejmowania trafnych decyzji.

W przypadku skomplikowanych regulacji, takich jak przepisy dotyczące energetyki czy ochrony środowiska, kluczową jest umiejętność zastosowania posiadanej wiedzy w praktyce i podejmowania trafnych decyzji.

Praktyka Kancelarii ma charakter butikowy i koncentruje się na kilku wybranych, bardzo specjalistycznych dziedzinach prawa. Jeżeli jednak zachodzi taka potrzeba, na życzenie klienta Kancelaria może pomóc skierowaniu sprawy do odpowiedniego specjalisty z innej dziedziny prawa.Kancelaria nastawiona jest na trwałą, długoletnią współpracę z klientami, ale realizujemy również jednorazowe zlecenia.

Preferowany sposób rozliczenia obejmuje wynagrodzenie za konkretną sprawę, jako najbardziej korzystny dla obu stron umowy. Kancelaria oferuje również możliwość rozliczenia w formie ryczałtu lub za liczbę przepracowanych godzin.

Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy, Bydgoszczy, Trójmiasta i Poznania.

ZAKRES USŁUG

O MNIE

Jestem radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Ukończyłem aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zdobywałem w trakcie pracy w kancelariach prawnych oraz organach administracji publicznej.

Jestem absolwentem prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ponadto, w ramach programu Socrates/Erasmus przez prawie rok przebywałem na stypendium Socrates-Erasmus na Uniwersytecie w Reims we Francji (Université de Reims-Champagne-Ardenne). Jestem również absolwentem Centrum Prawa Brytyjskiego (Diploma in English Law and Legal Skills) organizowany przez Uniwersytet Warszawski i Cambridge University. Ukończyłem również prowadzony w języku francuskim „Master zawodowy, prawo biznesowe, specjalizacja: „Francuskie i Europejskie Prawo Biznesowe” („Master professionnel de Droit des affaires, spécialité: Droit français et européen des affaires”).

Obecnie przygotowuję rozprawę doktorską poświęconą systemowi wsparcia dla rynku biogazu i wodoru w prawie polskim i europejskim.

Języki: polski, angielski, francuski.

Zainteresowania: historia, języki obce, stosunki międzynarodowe, literatura, malarstwo, architektura.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią pod wskazanym numerem telefonu lub na adres poczty elektronicznej.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.